Українською In English По-русски

Шановні клієнти, партнери та колеги!

Зважаючи на реструктуризацію нашої групи компаній та новий стратегічний план розвитку, рада директорів ухвалила рішення про проведення ребрендингу групи НАДРА і всіх її дочірніх компаній. Другою важливою причиною ребрендингу є використання бренду НАДРА вже більш ніж 50 компаніями. Деякі з них працюють в галузі розвідки і видобутку нафти і газу та надають відповідні послуги. Така ситуація в останні десять років створила для нас чимало проблем, оскільки з нами, провідною українською сервісною компанією, часто асоціювалися не тільки хороші, але і погані новини.

Перейменована холдингова компанія і всі дочірні компанії є правонаступниками компаній, що входили в групу НАДРА, і беруть на себе всі договірні та правові зобов'язання в рамках підписаних контрактів і угод з усіма клієнтами, партнерами і кредиторами групи НАДРА.

Щоб уникнути будь-яких проблем в майбутньому у зв'язку з неправильним використанням нашої торгової марки, наша група перейменовується в «TUTKOVSKY».

Павло Тутковський (1858-1930) – видатний український геолог, географ, професор Київського університету ім. Шевченка і один із засновників української геологічної школи та Академії наук.

 

Будь ласка, використовуйте наші нові контактні дані:

 

ГОЛОВНИЙ ОФІС

TUTKOVSKY PLC

41-49 Agiou Nikolaou
NIMELI Court, Block C
3rd floor 2408, Nicosia, Cyprus
e-mail: office@tutkovsky.com
www.tutkovsky.com

ДЛЯ ЗАПИТІВ

TUTKOVSKY PLC

вул. Дубровицька, 28
м. Київ, 04114, Україна
Тел.: +380 (44) 426-97-97
Факс: +380 (44) 426-98-88
e-mail: office@tutkovsky.com
www.tutkovsky.com